Tagastustingimused

Meie tagastuspõhimõtteid kohaldatakse 14 päeva jooksul. Kui teie ostust möödub 14 päeva, ei saa me kahjuks teile raha tagastada ega kaubavahetust pakkuda.
Tagastamiseks peab toode olema samasuguses seisundis, nagu see oli Teieni saabumisel. Tagastamiseks on vajalik kviitung või ostukinnitus.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuse, omaduste ja toimimise veendumiseks.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on meill õigus keelduda kauba asendamisest  või  võime alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamise soovist tuleb esmalt teavitada kliendituge aadressil pood (ät) digipraktik.ee

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on asjaolu, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Sellisel juhul kasutage tagastamiseks pakiautomaati ja tagastuskoodi, mille leiate kauba saabumisest teavitanud SMS-ist. 

Kõikidele käekelladele kehtib 1 aasta pikkune garantii alates ostukuupäevast. Kella akud (patareid) ei kuulu garantii alla.

Kui oleme Teie tagastuse kätte saanud ja seda kontrollinud, saadame Teile e-kirja, et teavitada  tagastatud toote kättesaamisest. Samuti teavitame Teid tagasimakse kinnitamisest või tagasilükkamisest.

Kokkuleppel võime defektiga toote asendada teise samaväärse tootega.

Kahjuks ei saa hügieeni ja turvalisuse tõttu tagastada või välja vahetada augustatud kõrvadele mõeldud kõrvarõngaid ja nende ripatseid, välja arvatud juhul, kui need on defektsed.

Palun hoidke alles paki saatmist tõestav dokument (jälgimisnumber). Tarbija vastutab kõikide toodete eest seni, kuni All 4 One OÜ on need kätte saanud.